www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna po promovon dukuri negative!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Rihanna po promovon dukuri negative!   Wed Jan 13, 2010 9:16 pm


Rihanna e zhveshur, duket shumë seksi duke pirë duhan, por kjo nuk do të thotë që është krejtësisht në rregull të pozosh me cigare.

Këngëtarja është fotografuar e zhveshur, përjashto gjinjtë dhe pjesën e poshtme të saj, për të promovuar kështu këngën e saj të re Rude Boy – duke shkruar emrin e këngës në një dërrasë e cila mbulonte një pjesë të trupit të saj.

Bukuroshja sigurisht që do të provokoj reagime me fotografitë me cigare aq më pak kur ajo vet kishte thënë se e sheh vetën si një rol model për vajzat e reja.Kjo mund të shkaktoj reagime pasi që Rihanna mund të akuzohet për promovim të dhunës pasi që vitin e kaluar kishte bërë edhe një tatuazh me një revole në trupin e saj.

Ajo po ashtu eshte duke bere tani jete te shfrenuar , gje qe nuk eshte aspak ne te mire te fansave te saj, sepse fansat me te medha te saj jane vajzat adoleshente dhe ato ndikohen nga jeta e Rihannas , mund edhe te zgjedhin jeten qe ben kengetarja... nuk eshte çudi apo jo?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rihanna po promovon dukuri negative!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum