www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar mendoni per Luanin...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfar mendoni per Luanin...   Mon Jan 18, 2010 5:10 am

Fol shlir

1min 10 cent

2min 10 cent

regjistrohu pa as nje cent hauauhahuuah


Un e shkruj vlersimin me vone haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Mon Jan 18, 2010 5:16 am

mos shkruj para meje se te han dreqii hahhahaha


Luani si luan mo veq nje luanesh i mungon hahhahaha

djal i shqorushem u inkuadru shpejt ne shoqrin ton...me von nese del diqka e shkruj se spom kujtohet per moment ....:d :P

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Mon Jan 18, 2010 5:19 am

Nuk kam pa asnje postim nga Luani po sidoqoft mendimi im Pozitiv është...:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Wed Jan 20, 2010 1:29 am

po get se eshte nje luan i rrezikshem hahhahah nese i afrohesh shpejt te kafshon...
perndryshe skam naj kritik speziale...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Wed Jan 20, 2010 8:02 pm

Luani a.. Hmm..

Shum djal i kendshem..

I shoqruar dhe shpejt u adaptua ne Mesin tone..

Per me teper ju tregoj me vone kur ta njoh me mire.. :P :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Jan 21, 2010 2:05 am

flm per mendimet dhe vlersimet tuaja

brunet ti dua nje launesh me ma gjet

alba jarabi ishalla kurre nuk shef kurgja oooo te keqe nga une qyy kjo hehehe

Mandarin specialisteja ani ndonje kritike specialistike qy ti tash filloja me diagnoza

Ti kesulkuqe flm per hmmmmm kurse qysh po thua me me njofur me mrie duhet sebashku me hyre me nje
thes me fal de me henger nje thes me qka dush zgjidh ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Jan 21, 2010 5:29 am

hahahhahha luani
une i kam ba Anlizat dhe Diagnosa o dal eben Luan i rrezikshem .... edhe pse gjaku so dal bash mire hahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Jan 21, 2010 6:40 am

mandarina shkruajti:
hahahhahha luani
une i kam ba Anlizat dhe Diagnosa o dal eben Luan i rrezikshem .... edhe pse gjaku so dal bash mire hahahahha
hahahhaha mandarin veq ti ja din shijen Luanit ec gjeja luaneshen hahhahahahha sikur karolina qasishne disiii hahhahaha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Fri Jan 22, 2010 11:58 pm

Ehhh tash masi pe di kush esht :P po shkretoj kapak :P


Luani esht njeri inteligjent.. provokus.. sakatus.. deportus..argetus.. qyyyy cka ken kto fjal bre hmm hauhauhahuaahu


Djal i sjellshem dhe impulsiv, me plot energji..


Vazhdo keshtu sepse i jep shkelqim Forumit ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Sat Jan 23, 2010 4:08 am

Ehhh tash mbasi kam pa shum postime te tij duket te jet djal i mire dhe i sjellshem, respekt luan....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Jan 28, 2010 3:18 am

Luani i shoqeruar shum, i sjellshem, djal i mir, me te gjith sillet mir, me te gjith ja kalon mir... Poashtu ka mendime te mira nese pergjigjet ne tema ma serioze, din te debatoje...etj E pershendes shum. Dhe shpresoj se ja kalon mir ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Jan 28, 2010 3:21 am

flm Diora do te mundohem por njeher kam deshire te beje poena dhe te ze shum prej juve me postime e apstaj kalojm en tema serioze
gagagagaa luleperty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Sat Feb 13, 2010 9:01 pm

djaaaal prefekt asht luani edhe pse se njof bash shum miiir po supeeer djal dukett vetem next
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Feb 16, 2010 6:45 am

Luani shum djal stabil i matur por edhe i shoqrushum respekt per ty shokit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Aug 05, 2010 6:38 am

flm engjullushja flm leoooooo gjithahstu kam respekt te pa ndalur per juve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Mon Aug 09, 2010 5:18 pm

djal i mir shum osht luani ,te lumt ne se e kemi :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Aug 10, 2010 1:39 am

shummm ishh tipp ii mirr i qeett qesharakk i shoqnusheem i sjeellssheemm qa po don ma shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Aug 10, 2010 3:37 am

Ky esht hmm.. a tja nisi a?

Hajt po rrezikoj..


Djal shembullor, kaq e pata :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Wed Aug 11, 2010 9:38 pm

flm juve t'riave sebashku

Lola sa me shum qe lexoj nga ti me len pa text#

Honey girl kur ti je ketu ndihem bukur

Katile per ty duhet me shkretue , kur ty afer te kam ateher dua mu tranua ( kur je ne forum ok se me qen afer pernjemend vdes ...)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Aug 12, 2010 8:14 pm

shuuuummmm menemadh teper ju kish rrit kryt hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Thu Aug 12, 2010 9:03 pm

flm mandarrushe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Aug 17, 2010 7:10 am

ujku i kesulkuqes asi i gjyshes nime....se ska arit me ngren kesulkuqen ende hahaha---

shum i shoqrushem pa behane ..nejse ka disa behane po spoja qes ne shesh se mandej jet ne der te babes e si jep nuse askuhs...._________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga Ylliehana-1 në Wed Nov 24, 2010 6:34 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Aug 17, 2010 7:23 am

ti me len pa text mikesh e dasshur , flm , flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AmaZinG.BoY
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 15/08/2010
Age : 30
Location : Klina City

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Aug 17, 2010 7:33 am

i mir po dokesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   Tue Aug 17, 2010 5:58 pm

thnx edhe ti ma i mire vetum duhet me shum me shkrue hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per Luanin...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfar mendoni per Luanin...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum