www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Thu Feb 11, 2010 12:35 am

A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?

degjoj shumm muzka me argetonn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Thu Feb 11, 2010 10:38 pm

Ndegjoj shum muzik..


Aq sa me disponon edhe me bene te vuaj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Fri Feb 12, 2010 1:03 am

po shumë dëxhoj muzik edhe në gjumë po'm duket hauahuaha


më shëronë plagët e zemrësss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Sat Feb 13, 2010 1:33 am

degjoj por jo shum se nganjher edhe kenget pot shtin ntripa :P :P

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Sat Feb 13, 2010 7:44 pm

Po si jo ndegjoj muzike dhe ajo me ndihmon te ndihem mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Sun Feb 14, 2010 1:33 am

Poo nddegjojj teper muuzzikk aajoo mee benn te ndjihem mreekullueshemmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Fri Oct 29, 2010 2:38 am

Muzik degjoj vetem kur jomm nervoz sepse me disponon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Fri Oct 29, 2010 2:52 am

Po muzik ndegjoj shume muzika eshte ajo qe me ka bere te ndihem mir edhe permes muzikes ti harroj te gjitha te kqijat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Fri Oct 29, 2010 3:01 am

Nje koh kam ndegjuar shum bile bile i kam pas floket e gjata ne njerin vesh e kam mbajt gjith ndexhuse e kam hjek pos kur jam dal my pyt.
Tash nuk ndexhoj shum sepse edhe muzika qe po behet , behet per pare o daj edhe si te kalon nje jav ajo keng ma spo degjehot me kan me spot po a per vesh jo valla .
me ka ndihmuar ta kaloj kohen , te ju iki bisedave te pa deshirushme dhe mbi te gjitha me ka maj te qet ne or edhe mendojke profi qe une pe ngoj ate e un ngojsh muzik hahahah .

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   Fri Oct 29, 2010 4:22 am

Leonora Jakupi i jep gjalleri muzikes shqiptare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A ndegjoni shum Muzik edhe pse qka ju Ndihmon Muzika ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Muzikë::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Muzikë-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum