www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori Empty
MesazhTitulli: Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori   Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori EmptyTue Mar 23, 2010 11:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Lionel Messi, njeriu që me formën e tij brilante ka fascinuar të gjithë anembanë globit, tani ka hapur një debat të gjerë në qarqet e futbollit, se a është ai futbollisti më i mirë në histori të futbollit.
Përderisa një numër i konsiderueshëm i stafit të Barcelonës, duke përfshirë dhe Joan Laportën dhe Pedron, kanë pranuar se Messi është numri një në historinë e futbollit, tifozët e Real Madridit gjithashtu kanë shprehur mendimin e tyre, duke pranuar se ‘ El Messiah’ është thjeshtë i pakrahasueshëm.
Në një sondazh të së përditshmes sportive madrilene Marca, një numër i jashtëzakonshëm i lexuesve, prej 75.2 %, besojnë se Messi është futbollisti më i mirë në histori të futbollit. Vetëm 24.8 % nuk dëshirojnë ta shohin Messin në librat e historisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve
» Tifozët e Realit favorizojnë Barcën për të fituar LK
» Messi: Jam shumë i ri për të qenë më i miri
» Wenger: Messi më i miri në botë
» Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum