www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve Empty
MesazhTitulli: Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve   Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve EmptySat Apr 10, 2010 11:10 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Ish-futbollisti i Real Madridit, tani drejtori për marrëdhënie me publik, Emilio Butragueno, ka deklaruar se është papërgjegjësi që Lionel Messi të konsiderohet futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave pasi që ka edhe tetë vite karrierë para tij.
“Është papërgjegjësi që Messi të konsiderohet më i miri i të gjitha kohërave pasi që ka edhe tetë-nëntë vite futboll para tij. Lionel Messi dhe Ronaldo janë më të mirët e botës. Messi është i pandalshëm me një vizion të qartë të lojës. Topi ngjitet në këmbën e tij dhe duket sikurse një film i vizatuar”.
“‘El Classico’? Reali mund ta fitojë ‘el Classicon’ dhe nuk ka nevojë të frikësohet nga Barcelona. Blaugranët luajnë futboll të bukur. Sidoqoftë, ne kemi pikë të njëjta dhe lojtarët tanë janë për çdo lëvdatë”, deklaroi Butragueno për Marca.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Tifozët e Realit besojnë se Messi është më i miri në histori
» Wenger: Messi më i miri në botë
» Messi: Jam shumë i ri për të qenë më i miri
» Ronaldo pranon: Messi më i miri në botë
» Messi: Goli ndaj United, më i miri në karrierë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum