www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos Empty
MesazhTitulli: Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos   Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos EmptyThu Apr 01, 2010 12:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.] Sulmuesi i Interit, Mario Balotelli, ia ka vështirësuar vetes punët për t’u riftuar në skuadrën e Interit, pas komenteve të fundit të bëra në drejtim të Jose Mourinhos, të cilit ia bën të qartë se nuk do t’i kërkojë falje.
Balotelli përsëri është lënë jashtë skuadrës edhe për ndeshjen kundër CSKA Moskës, gjë që ka rezultuar në shpërthimin e Mario Balotellit.
“Nuk jam aq budalla sa të mungoj pesë (tani gjashtë) ndeshje. Nëse do të doja t’i kërkoj falje, këtë do ta bëja që pas ndeshjes së parë”.
“Unë kam të drejtë, dhe nuk kam nevojë t’i kërkojë falje askujt”, ka thënë sulmuesi italian.
Këto komente të SuperMarios natyrisht se nuk do të priten mirë nga portugezi, i cili mund ta përjashtojë sulmuesin e ri përgjithmonë nga Interi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Zidane: Nuk do t’i kërkoj falje Materazzit
» Balotelli kërkon falje
» Moratti mohon rikthimin e Mourinhos
» Eksperimenti i Mourinhos, i suksesshëm
» Guardiola i përgjigjet Mourinhos
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum