www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Balotelli kërkon falje Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Balotelli kërkon falje Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Balotelli kërkon falje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

Balotelli kërkon falje Empty
MesazhTitulli: Balotelli kërkon falje   Balotelli kërkon falje EmptySat Apr 24, 2010 7:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Deklaratat sensacionale rreth çështjes Balotelli nuk kanë të ndalur, pasi që është vetë protagonisti ai që ka vendosur të kërkojë falje për veprimet e tij kontroverse, kur ai hodhi në tokë fanellën e Interit, pas vërshëllimave të gjyqtarit dhe ofendimeve të Mourinhos.
Më herët gjatë ditës tifozët ultras të Interit ia kanë shkruar një letër lamtumire Balotellit ku kërkonin që ai të largohej. Nuk vonoi shumë dhe Balotelli kërkoi falje në një intervistë për agjencinë ANSA.

“Unë do të doja të kërkoj falje për veprimet e mia të së martës mbrëma. Kur hyra në fushë dhe kur i pashë tifozët duke më vërshëllyer e trajnerin duke më bërtitur, e humba veten. Nuk kuptova asgjë dhe në fund e hodha fanellën time me nervozitet. Kërkoj falje që nuk isha në gjendje të mbaj nën kontroll tensionin dhe frustrimin që më kaploi”.

“Më duhet të them se nuk jam i hidhëruar me tifozët ultras të Interit. Ata gjithnjë më kanë mbështetur mua kur të tjerët më vërshëllenin. Për ata, unë dua që Inter të fitojë gjithçka dhe unë gjithmonë do ta nderoj këtë fanellë”, përfundoi Balotelli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.tk
 

Balotelli kërkon falje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Balotelli: Nuk jam budalla t’i kërkoj falje Mourinhos
» Nani i kërkon falje Ronaldos
» Striptizerja i kërkon falje Fergiet
» Mancini: Tevez duhet t’u kërkojë falje fansave
» Balotelli: Dua të luaj me Ibrën
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum