www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Striptizerja i kërkon falje Fergiet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Striptizerja i kërkon falje Fergiet   Sat Nov 14, 2009 7:49 pmValltarja e klubeve e cila kishte thënë se kishte shkuar në shtrat me aktorin Josh Duhamel i ka kërkuar falje publikisht gruas së tij, këngëtares Fergie.
Nicole Forrestere kishte shitur tregimin e saj te revista National Enquirer dhe që atëherë ka dominuar lajmet kryesore në mediat e showbizit, për përvojën e saj të paharruar të vetëm një nate me aktorin, të cilën gjë edhe Duhamel edhe Fergie e kanë mohuar.

Valltarja thotë se ajo qëndron prapa tregimit të saj, por se ndjen keqardhje që ka dalë publikisht dhe ka shkaktuar shumë përçarje në çiftin e porsamartuar.

“Më vjen keq... kam menduar se ‘Askush nuk do të lëndohet’. Më vjen keq që nuk e kam menduar këtë që mendoj tash”, ka thënë striptizerja.

Ajo ka thënë se publikimi ka qenë negativ edhe për të dhe jo vetëm për çiftin e famshëm. “Djali im shkoi në një ndeshje futbolli gjatë të shtunës së kaluar dhe më tha, ‘Nënë, je e tmerrshme. Nuk e kam ditur se ke bërë seks me të’,”, ka shtuar Ferrestere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Striptizerja i kërkon falje Fergiet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum