www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


“Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


“Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

“Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit Empty
MesazhTitulli: “Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit   “Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit EmptySun Apr 04, 2010 12:43 am

“Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit F.0401114556428_m

Mekanikët fluturues dhe posterët me kryeministrin britanik ishin ndër rrenat më të pëlqyera në mediat britanike më 1 prill.
Gazeta Daily Mail shkruan se Asociacioni i Automobilave (AA), i cili merret me thirrjet emergjente pas prishjeve që klientët e tyre ballafaqohen çdo ditë në rrugë, ka pajisur stafin e vet me aparate personale fluturimi për të arritur sa më shpejtë te klientët në nevojë.

Artikulli me titull “Airborne Association” shkruan se ka nisur shërbimin “Njeriu raketë” pasi shumica e myshterinjve që thirrin janë të ngujuar në trafik dhe është vështirë të arrihet në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë tabloidi britanik The Sun me krenari njoftoi se ia ka arritur të krijojë “faqen e parë të gazetës që mban erë të mirë” duke publikuar një faqe të zezë, me një katror në mes në të cilin gjenden instruksionet: “Lëpije këtu”. Gazeta fton lexuesit e vet “të shijojnë faqen dhe t’ia qëllojnë se çfarë ere mban”.

Ndërsa gazeta më serioze Guardian tha se partia në pushtet, Partia Liberale, do të shfrytëzojë “reputacionin e egër dhe agresiv” të kryeministrit britanik Gordon Brown në posterët më të rinj para fushatës zgjedhore që pritet të fillojë më 6 maj.

Ky poster duhet të shërbejë si përgjigje për të fituar ndaj David Cameron, lider i konservativëve dhe rival i Brownit. Gazeta publikoi posterin së bashku me një artikull të gjatë, në të cilin shihet portreti i brofnit me frazën “Largu djali i mamit”. Artikulli është shkruar nga autori Olaf Priol – që në anglishte është një anagram i “Një prillit”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

“Mekanikët fluturues” prinë në gënjeshtrat e 1 Prillit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Genjeshtrat me te zakonshme te meshkujve
» Hakerët të frymëzuar nga shakaja e 1 prillit, zhvilluan softuer real
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum