www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Thu Apr 08, 2010 1:17 am

First topic message reminder :

Pres mendimet etuaja ...#


pa dorza antar te dashur .....geht lozz....haha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Wed Oct 13, 2010 6:57 pm

hajt hajt shkretoni ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Tue Oct 19, 2010 2:30 am

Malsori eshte njeri nder shoket mi me te mir ndaj te cilit kam shumm respekt me pelqejn shumm poezit e tij vertet kisha pas deshir me taku njeher se ashte shumm njeri i mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Wed Nov 10, 2010 7:39 pm

Poeti i mir,mik i mir i kupton shakat nuk e ka besdi kur bejm hajgare me te :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Thu Nov 11, 2010 11:29 pm

flm per komentet tuaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Fri Nov 12, 2010 12:48 am

nuk ka me mik,me i zoti,njeri i mpreht i penes,gjitha te mirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Fri Nov 12, 2010 2:29 am

flm Nip per koment
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Fri Nov 12, 2010 7:19 am

xxhulozz xhulozz nr. 2 masi egzoni esht nr. 1 hahagahgahghagahgga


maslorin e kam qook te vjeter, knaqum muhabet ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Fri Nov 12, 2010 8:17 pm

flm Mandarina per mendimet tua tdua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Fri Dec 10, 2010 4:56 am

mik i mir po qitash ja ka nis me mungu

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Sat Oct 01, 2011 7:37 pm

Personi qe kam pas respekt dhe do te kem gjithmon respekt per te eshte Malsori te pershendes ku do qe te jesh shpresoj qe te vish te na vizitosh prap se po ndjej mungesen e postimev tua Respekt Medina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Tue Oct 11, 2011 8:28 am

Personi qe kam pas respekt dhe do te kem gjithmon respekt per te eshte Malsori te pershendes ku do qe te jesh shpresoj qe te vish te na vizitosh prap se po ndjej mungesen e postimev tua Respekt Medina


Medina me preku shume thell ne zemer kjo kerkes e jotja qe ti kthehem shoqeris dhe postimeve ,ndihem shume krenar kur dikush me qmon ,me rrespekton ,dhe i lexon shkrimet e mia .Me vie keq por tash kete pjes te jetes qe kom pas do te ja kushtoj familjes ,do te jem aty ku me kerkojn ,aty ku ju mungoj ,do te mundohem te jem aty ku me dojn me zemer e jo me fjal .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Sat Oct 15, 2011 11:24 pm

Malësor shkruajti:
Personi qe kam pas respekt dhe do te kem gjithmon respekt per te eshte Malsori te pershendes ku do qe te jesh shpresoj qe te vish te na vizitosh prap se po ndjej mungesen e postimev tua Respekt Medina


Medina me preku shume thell ne zemer kjo kerkes e jotja qe ti kthehem shoqeris dhe postimeve ,ndihem shume krenar kur dikush me qmon ,me rrespekton ,dhe i lexon shkrimet e mia .Me vie keq por tash kete pjes te jetes qe kom pas do te ja kushtoj familjes ,do te jem aty ku me kerkojn ,aty ku ju mungoj ,do te mundohem te jem aty ku me dojn me zemer e jo me fjal .

hmm qfar pergjigjje nejse si do qoft te pershendes ku do qe te jesh me vjen mir qe je mire e shpresoj qe te degjoj gjithmon mir per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Mon Oct 17, 2011 9:09 am

a po shef sa i menqur jom ba pergjigjeje te hatashme aaa ahahhahha oj medina do te ju vizitoj nganjehere se me pelqejn postimet e juaja te nderuar miq haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   Mon Oct 17, 2011 6:59 pm

Mos na harro hajde kur kesh kohe sma ke shenu as nje poezi hahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per MERGIMTARIn( malsorin)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum