www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit Empty
MesazhTitulli: Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit   Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit EmptySun Apr 18, 2010 4:38 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Mesfushori holandez i Realit, Rafael Van der Vaart, ka deklaruar se Real Madridi do të vazhdojë ecurinë e fitoreve dhe shtoi se do të jetë tifoz i Espanyolit kur ky i fundit të luajë kundër Barcelonës në derbin katalunas.
“Normalisht, ne jemi të fortë në shtëpi sepse i kemi fituar pothuajse të gjitha ndeshjet, ne kemi humbur vetëm ndaj Barcës. Ne nuk kemi frikë nga askush dhe aq më pak kur luajmë në Bernabeu. Do të jetë një ndeshje e vështirë ndaj Valencias dhe duhet të luajmë mirë për të fituar. Valencia ka tri ose katër lojtarë të rrezikshëm në sulm, të cilët do ta komplikojnë ndeshjen”.
“Për ne është me rëndësi që Espanyoli të fitojë. Është derbi dhe këto janë ndeshje të veçanta. Nesër unë do të jem tifoz i Espanyolit. Në ndeshjen ndaj Barcelonës ne patëm tre ose katër raste shënimi dhe logjikisht kur nuk shënojmë ne pësojmë. Barca gjithnjë ka shumë raste dhe nuk i humb ato”, përfundoi holandezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Van der Vaart: Të shtunën jam tifoz i Espanyolit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Balotelli: Jam tifoz i Milanit!
» Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali
» Van der Vaart: Reali mund ta fitojë titullin
» Van der Vaart: Është lehtë të luash te Tottenham
» Van der Vaart: Tottenhami mund ta fitojë ligën
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum