www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Burri dhe gruaja Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Burri dhe gruaja Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burri dhe gruaja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
yllkaa

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

Burri dhe gruaja Empty
MesazhTitulli: Burri dhe gruaja   Burri dhe gruaja EmptySat May 29, 2010 2:16 am

Nje dite gruaja i thote burit:ore burr po na ka ren suvaja ore! suvatoje!burri ia kthen:pse suvaxhi ja un?po mir te pakten i thote gruaja regulloje pak karigen se esht prish kemba.buri i thot:pse mekanik jam un?po ate prizen atje qe esht prish do e regullosh, se do i zer korenti femijet?po pse ia kthen burri elekricist jam un?.dten tjeter gruaja mori nje bur tjeter per ti regulluar te githa keto.kur vjen buri ne shtepi gruaja i thote:nuk doje ti un mora kete per ti mi regulluar dhe me kerkoi si shkembim ti beja nje embelsire ose te shkoja nje nat me te. burri direkt ia kthen:dhe ti i bere embelsire? gruaja i thote:pse pasticiere jam un?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Burri dhe gruaja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» S’PO MË KUPTON BURRI IM!
» Burri Ideal për Gruan e ti..
» Zbuloi se burri i vet ishte grua
» Parashqevi Simaku ndahet nga burri
» Parashqevi Simaku ndahet nga burri?
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Humor-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum