www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë? Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë? Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë? Empty
MesazhTitulli: Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë?   Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë? EmptySun May 30, 2010 10:37 pm

Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë? F.0529231828488_m

Një kompani e autobusëve në Kinë ka lansuar një fushatë për vozitje më të mirë, duke varur kazanë të mëdhenj me ujë, fare pranë ngasësve të autobusëve.
Kompania publike e autobusëve, Longxiang, në Changsha të provincës Hunan, thotë se me varjen e këtyre kazanëve, dëshiron t’i bëjë vozitësit ta ngasin autobusin në mënyrë gjentile, duke shmangur rënien e ujit nga kazani.

Kompania gjithashtu ua ka tërhequr vërejtjen shoferëve që të jenë më të sigurt, për të mos lënë daljen e ujit nga kazani, në mënyrë që në fund të udhëtimit, kazani të jetë i mbushur plot me ujë, ashtu siç ka qenë në fillim të udhëtimit.

“Udhëtarët shpeshherë ankohen për shpejtësi të madhe dhe vozitje jo komode nëpër autobusë. Me varjen e kazanëve me ujë pranë ngasësve, ne dëshirojmë që t’i bëjmë ata të mos bëjnë starte të shpejta të autobusit, apo kthime të këqija nëpër kthesa”, tha një zëdhënës i kompanisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kazanë me ujë, për vozitje më të mirë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Istigfari me i mire
» Kercimi qe te ben mire
» Çorapet me erë të mirë
» Sen i mire per MSN-PROVO
» Një lajm i mirë për ty
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum