www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kardashian: Me pelqen jeta single Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kardashian: Me pelqen jeta single Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kardashian: Me pelqen jeta single

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Kardashian: Me pelqen jeta single Empty
MesazhTitulli: Kardashian: Me pelqen jeta single   Kardashian: Me pelqen jeta single EmptyWed Jun 23, 2010 3:48 am

[img(197,169)]https://2img.net/r/ihimizer/img691/2861/kimkardashiang.jpg[/img]

Kim Kardashian nuk ka nevojë për një mashkull pasi ajo vazhdon të jetë single që prej ndarjes nga kampioni i NFL, Reggie Bush.
“Jam një vajzë që i pëlqen lidhjet. Kam kaluar nga një lidhje në tjetrën por që nuk kanë qënë asnjëherë të shkurtra sepse kanë zgjatur me vite. Familja ime shpreson që të rri single edhe për disa kohë dhe të argëtohem sa më shumë. Po fokusohem më shumë tek puna aktualisht”, shprehet bukuroshja brune.
Kohët e fundit u fol për një lidhje të mundsshme të saj me futbollistin e Manchester City, Ëayne Bridge por të dy e kanë përgenjeshtruar një gjë të tillë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kardashian: Me pelqen jeta single

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Kardashian do të fillojë karrierë muzikore?
» Dhëndri i Kosovës, Rob Kardashian në shqip: Të dua!
» Kim Kardashian në lidhje me Kanye West?
» Kardashian humbi virgjëritetin si 14 vjeçare
» Kim Kardashian krijon parfumin me emrin e saj
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum