www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sandler: Aktrimi krahas Hayek, realizim i ëndrrës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Sandler: Aktrimi krahas Hayek, realizim i ëndrrës    Thu Jun 24, 2010 11:09 am

Adam Sandler ishte ngazëllyer kur i është dhënë rasti të punojë me aktoren Salma Hayek në filmin “Grown Ups”, pasi që kishte ëndërruar një kohë të gjatë për të punuar me të.

Aktori i komedive romantike ka dashur të luajë krahas bukuroshes brune për vitet të tëra, dhe pranon se bashkëpunimi me të ka qenë realizmi i ëndrrës së tij

“Kemi biseduar që të bëjmë një film për një kohë të gjatë. Unë jam një fans i madh i saj... Ishte kënaqësi të isha i martuar (në film) më Salman. Ajo është një vajzë e shkëlqyer”, ka thënë aktori për Absolute Now.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sandler: Aktrimi krahas Hayek, realizim i ëndrrës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum