www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pattinson dhe Lautner - vampirët më simpatik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Pattinson dhe Lautner - vampirët më simpatik   Sun Jul 04, 2010 12:23 amNë kohën kur historia me vampire, “Twilight Eclipse” ka thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë në kinema, aktorët e ketij filmi kane marre nje epitet interesant.
Robert Pattinson dhe Taylor Lautner, janë zgjedhur vampirët më simpatik të filmave.

Në një listë të përfiluar, në mesin e të cilëve gjenden shumë vampirë dhe përbindësh, gjinden edhe Tom Cruise e Brad Pitt nga filmi “Interview With Vampire”, Stefan Salvatore nga “The Vampire Diares” si dhe çifti nga filmi "Buffy The Vampire Slayer”.

Duket se njerezit megjithate mund te nxjerrin diçka joshese edhe nga gjërat e frikshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pattinson dhe Lautner - vampirët më simpatik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum