www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cristiano Ronaldo bëhet baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Cristiano Ronaldo bëhet baba   Tue Jul 06, 2010 2:32 amMadrid, 5 korrik - “Me gëzim të madh ju informoj se jam bërë baba”. Kjo është deklarata bombë e sulmuesit të Real Madrid, Cristiano Ronaldo, i cili mesa duket e ka harruar shpejt zhgënjimin që i dhuroi botërori.
“Sipas marrëveshjes me të ëmën e fëmijës, fëmijën do ta mbaj unë”, shton asi portugez. Ai thekson se nuk do të jepet asnjë detaj në lidhje me emrin e mamasë së fëmijës dhe kërkon që të gjithë të respektojnë të drejtën e tij të privatësisë.

“Kërkoj gjithashtu edhe të drejtën e privatësisë për fëmijën, të paktën për një cështje si kjo”, përfundon sulmuesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cristiano Ronaldo bëhet baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum