www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Travolta bëhet baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Travolta bëhet baba   Thu Nov 25, 2010 6:33 pmJohn Travolta dhe Kelly Preston jane bere serish prinder.

Ne nje komunikate te çiftit thuhet se ata janë shumë të lumtur për ardhjen në jetë të fëmijës së tyre, Benjamin.

Ne komunikate mes tjerash shkruan:
“John, Kelly dhe vajza Ella Bleu janë shumë të lumtur për ardhjen në jetë të pjesëtarit më të ri të familjes. Nëna dhe foshnja janë të shëndetshëm.”

Pjesetari i ri i familjes do te mbush zbrazetine dhe do te gjalleroje shtepine e tyre pas katastrofes qe ndodhi pas humjes te djalin e tyre të parë Jett.

Ata kanë edhe një vajzë të quajtur Ella Blue e cila e ka ndjere shume humbjen e vellait, ndersa tani eshte gezuar me lindjen e Benjamin.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Travolta bëhet baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum