www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Presidenti Sejdiu nderohet nga “Rotary Club”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Presidenti Sejdiu nderohet nga “Rotary Club”   Tue Jul 06, 2010 9:46 pmNë dhjetëvjetorin e themelimit të “Rotary Club” të Gjakovës, presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu u nderua me titullin “Anëtar nderi i përjetshëm” i këtij klubi. Po ashtu, me këtë titull u nderuan shefi i ICO-së Peter Feith, komandanti i KFOR-it Gjenerallejtënant Markus Bentler dhe Gjeneral Sato....

Në njoftimin për media të Presidencës, thuhet se presidenti Sejdiu theksoi se është nder i veçantë që të jetë anëtar i “Rotary Club’ dhe të jetë bashkëveprimtar i idesë që ka ky klub, që të jetë me gjithë veprimtarinë e tij në shërbim të të gjithë qytetarëve të Kosovës.

“Më gëzon fakti se Kosova vërtet për një kohë shumë të shkurtë ka arritur të krijoj dhjetë klube të Rotarisë, me njerëz të përkushtuar në këtë asocim kaq të qëlluar dhe të njëjtën kohë përmes veprimtarisë së tyre kanë zënë shumë miq anekënd botës, duke dhënë të njëjtën kohë mesazhe të mira për punën që bëjnë njerëzit e Kosovës dhe duke dhënë mesazhe të mira të afrisë dhe miqësisë mes vendeve”, shtoi Sejdiu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Presidenti Sejdiu nderohet nga “Rotary Club”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum