www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Villa: Duam të bëhemi kampionë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Villa: Duam të bëhemi kampionë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Villa: Duam të bëhemi kampionë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
Agape

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 32
Location : N'puma

Villa: Duam të bëhemi kampionë Empty
MesazhTitulli: Villa: Duam të bëhemi kampionë   Villa: Duam të bëhemi kampionë EmptyFri Jul 09, 2010 12:05 am

Villa: Duam të bëhemi kampionë F.0708135141138_m

Villa: Duam të bëhemi kampionë


Sulmuesi i Barcelonës dhe i kombëtares spanjolle, David Villa, ka thënë se dëshira e tij më e madhe për momentin është të shpallet kampion me Spanjën.


“Ne tanimë kemi bërë histori, por kjo është vërtetë shkrim i historisë, është e pabesueshme. Është e vështirë të vini këtu por Spanja e meritoi këtë. Ne kemi punuar shumë që prej përfundimit të Euro 2008. Ne duam të bëhemi kampion”, e filloi deklaratën e tij pas ndeshjes golashënuesi më i mirë i Spanjës në Botëror, David Villa.
Villa shtoi se fitorja ndaj Gjermanisë ishte paraqitja më e mirë e Spanjës deri tani në Kampionatin Botëror.
“Kjo ka qenë ndeshja më e kompletuar deri tani në këtë Botëror, me më shumë raste, me më shumë goditje. Sot ne luajtëm shumë mirë dhe ishim të detyruar të luanim mirë si në mbrojtje ashtu dhe në sulm. Ne shkuam dalë ngadalë, goli erdhi vonë, por Puyol doli në skenë dhe shënoi”, përfundoi Villa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Villa: Duam të bëhemi kampionë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Kaka: Kampione pas kater vitesh
» Ferguson: Luajtëm si kampionë
» Barcelona është kampione e botës!
» Letonezët kampionë në bartjen e grave
» Anglezët kampionë në hedhjen e vezëve
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Futboll-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum