www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Madonna shpenzon 700 mijë euro në vit për t’u dukur e re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Madonna shpenzon 700 mijë euro në vit për t’u dukur e re   Sat Jul 10, 2010 1:12 amLondër, 9 korrik - Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, e cila së shpejti mbush 52 vjet, i ka shpallur luftë moshës duke kaluar orë të tëra në palestër, duke mbajtur dietë të hekurt dhe herë pas herë duke bërë ndonjë ndërhyrje të vogël në fytyrë.

Ky përkushtim për veten i 'grabit' Madonnas një shumë parash prej rreth 700 mijë euro në vit dhe përllogaritjen e ka bërë "Daily Mirror".

Madonna përdor një locion trupi që kushton 600 euro (një kuti), krem mbrojtës nga dielli 1800 euro,(një copë) si dhe kremëra të ndryshëm kundër rrudhave që kapin një vlerë prej 75 mijë euro në vit.

Po nuk mbaron me kaq...Madonna nuk mund të pijë ujë normal, por gjithnjë e shoqëron një shishe apo gotë më ujë Kabbalah, që në vit kushton rreth 12 mijë euro.

Po ashtu përmendim edhe trajtimet e saj anticelulit që kapin vlerën e 24 mijë eurove në vit, transmeton Top Channel.

Po, po mos u habisni! Mbretëresha e pop shpenzon 360 euro në orë për jogan, ndërsa harxhon 190 mijë euro në vit për regjimin fitnes.

108 mijë euro në vit shkojnë për shefin e saj të kuzhinës, që duhet t'i përgatisë vetëm ushqime të veçanta për të.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Madonna shpenzon 700 mijë euro në vit për t’u dukur e re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum