www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Usher editon album të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Usher editon album të ri   Sun Jul 11, 2010 8:09 pm


Këngëtari amerikan Usher po përgatit albumin e ri, ndonëse të fundit e kishte edituar para katër muajve.

Usher në albumin “Versus”, i cili del në treg më 24 gusht, do të paraqesë tetë këngë të reja.

Këngët do të prezantohen edhe në versionin luksoz të albumit “Rymond V. Raymond” nga muaji mars, në të cilin kanë qenë hite sikurse edhe kompozicioni “OMG”.

Usher është nisur hapave të këngëtares Ledy GaGa, e cila albumin “The Fame Monster” e ka edituar si disk të veçantë dhe mandej në versionin luksoz pas suksesit të dy versioneve të para.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Usher editon album të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum