www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noizy sulmohet ne Besiane te Kosoves

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Noizy sulmohet ne Besiane te Kosoves   Tue Jul 27, 2010 12:08 am


Këngëtari i njohur i repit ka filluar turin e koncerteve nëpër disa qytete të ndryshme, ndër to i pranishëm me mbrëmje ka qenë edhe në qytetin e Besianës (ish-Podujevës) në Kosovë. Kjo mbrëmje për të cilën treguam, ka kaluar me pasoja për këngëtarin, pasi gjatë performancës së tij në prani të publikut, siç njoftojnë burime tona të pranishme në vendin e ngjarjes, Noizy ka ofenduar fansat nga skena.Të irrituar nga kjo sjellje e tij, fansat pas përfundimit të koncertit kanë sulmuar këngëtarin, ndërsa si shpërblim i kanë dëmtuar edhe veturën e tij. Këtë gjë e kanë bërë në bashkëpunim me një grup tjetër këngëtarë të ashtuquajtur “Toqkat”. Edhe pse në këtë rast ka ndërhyrë sigurimi i koncertit, ka qenë e pamundur që të evitohen dëmet e veturës. Për fat të mirë Noizy ka kaluar pa lëndime duke vazhduar koncertin nëpër qytete të tjera të Kosovës, duke kënduar në Pejë së bashku me Nora Istrefin. Noizy gjithashtu ka realizuar një këngë me klip së bashku me Dj Blunt dhe Real 1, të titulluar “Rrugës t’u shku”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Noizy sulmohet ne Besiane te Kosoves

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum