www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lamtumire Google Wave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lamtumire Google Wave   Mon Aug 09, 2010 9:01 am

Google Wave, një produkt i cili besohej se do ta ndryshonte mënyrën e komunikimit për të gjithë ne, “nuk është më në mesin tonë”. Dikur, njerëzit madje e shisnin llogarinë e tyre në eBay për 70 dollarë.
Në një postim në blogun e saj, Google ka deklaruar se “ata nuk janë duke planifikuar të vazhdojnë zhvillimin e Wave, si një produkt të vetëm” edhe pse kodi i saj do të jetë në dispozicion si “open-source”.
Ky hap nuk duhet të na habis edhe aq shumë duke e marrë parasysh vështirësitë e kompanisë në integrimin e këtij shërbimi me Gmail, dhe hapjen e llogarisë vetëm përmes ftesave.
Mirëpo, ajo që është më interesante në këtë drejtim, është “shkëlqimi dhe rënia” spektakulare e këtij produkti të Google. Gjatë vitit 2009, Google Wave me siguri ka qenë produkti më i përfolur gjatë një periudhe të caktuar vitit, mirëpo vetëm disa muaj pas lansimit zyrtar, gjithçka ishte shuar për Wave, dhe zhurma për të u shndërrua në heshtje të plotë.
Bashkë me Wave, edhe Google Buzz ka shënuar një dëshpërim të madh të kompanisë, e cila gjithsesi po kërkon të bëjë diçka më shumë sa i përket përfshirjes së saj në rrjetet sociale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lamtumire Google Wave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum