www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Milani, tani enderron Ibrahimovic Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Milani, tani enderron Ibrahimovic Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani, tani enderron Ibrahimovic

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Milani, tani enderron Ibrahimovic Empty
MesazhTitulli: Milani, tani enderron Ibrahimovic   Milani, tani enderron Ibrahimovic EmptyFri Aug 13, 2010 9:26 am

Prej kohësh deklarohet se merkato e Milanit është zyrtarisht e mbyllur, megjithatë e vërteta qëndron se klubi kuqezi vazhdon të presë goditjen e madhe. Në “San Siro” po ëndërrojnë të shesin Klas-Jan Huntelar dhe të afrojnë Zlatan Ibrahimoviç. Sulmuesi holandez ka qenë i fundit që është paraqitur në qendrën stërvitore të “Milanelos”, pas finales së Kupës së Botës. Ai u njoh me trajnerin e ri të skuadrës, Masimiliano Alegri, ndërsa nëpërmjet mikrofonave të “Milan Channel” ka kërkuar më shumë hapësira. Huntelar deklaroi: “Kam dëshirë të luaj më tepër me skuadrën time. Nëse do të ketë mundësi dua hapësira, në mënyrë që të shënoj sa më shumë gola”. Një mesazh i fortë dhe i qartë, por sipas gjasave, Alegri dhe Huntelar nuk do të kenë shumë kohë në dispozicion për t’u njohur. Sulmuesi “tulipan” vazhdon të jetë në listën e dëshirave të disa skuadrave nga Premier League dhe Bundesliga. Mes të interesuarave është Shalke. Milani do ta shiste pa problem sulmuesin, te skuadra që ofron më shumë, ndërsa “ankandi” do të nisë nga 15 milionë euro. Paratë që do të përfitohen nga Huntelar do t’i jepnin më shumë frymëmarrje arkave të klubit dhe kuqezinjtë do të investonin sërish në merkato. Ibrahimoviç është ëndrra e Berluskonit dhe Galanit, të cilët nuk janë dorëzuar në synimin për të rikthyer suedezin në Serinë A: oferta e Milanit për Barcelonën është huazimi i Ibrës dhe pagesën e të paktën gjysmës së rrogës. Sulmuesi i Gjermanisë dhe Këlnit, Lukas Podolski, është alternativa e dytë, ndërsa emra të tjerë për sulmin mbeten Xhovani Dos Santos (Totenhem) dhe Eder (Empoli).

Ndërkohë, Milani është edhe në pritje të Kevin Prins Boateng. Ganezi me pasaportë gjermane pritet të transferohet nga Portsmuthi te Xhenoa për 5,7 milionë euro dhe kartonin e mbrojtësit belg, Vanden Bor. Pasi të mbyllë blerjen e mesfushorit, Xhenoa do ta transferojë atë menjëherë te Milani në formë huazimi. Të premten, Boateng ka fiksuar vizitën mjekësore me mjekët e “MilanLab”, ndërsa më pas pritet që ai të jetë në dispozicion të trajnerit Alegri.



Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Milani, tani enderron Ibrahimovic

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit
» Ibrahimovic do ta mirepres Kaka te Milani
» Ibrahimovic: Do ta mirepres Kaka te Milani
» Moggi: Milani asgjë pa Ibrahimovic
» Ibrahimovic: Milani mund ta fitojë titullin pa mua
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum