www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit Empty
MesazhTitulli: Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit   Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit EmptySat Aug 28, 2010 10:27 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zlatan Ibrahimovic është fare pranë kalimit te gjiganti italian Milani, pasi që mungon vetëm zyrtarizimi.

Deklarata e mëposhtme e Allegrit vjen pak pasi Mino Raiola kishte arritur marrëveshje me Barcelonën për ta liruar Ibrën dhe për të fituar 3 milionë euro si dëmshpërblim për thyerjen e kontratave, me Ibrën që ka pranuar që t’i shkurtohet paga te Milani. Sky Sport Italia pohon se Raiola dhe Galliani do të mbajnë një takim të dytë me sulmuesin sonte, ku pritet të arrihet marrëveshja për kontratën e suedezit.

“Kemi pasur një bisedë telefonike, ishte informative. Ai më tha se do të ishte vërtet i lumtur po që se do vinte. Ne do të shohim nëse mund ta kompletojmë sulmin tonë i cili tashmë është i fortë. Unë kam besim për këtë operacion, sepse të gjithë jemi të bindur se sa lojtar i rëndësishëm është ai dhe se çfarë cilësi do na jepte në sulm”.

“Ishte një telefonatë për ta njohur njëri tjetrin. Ai është kampion. Sa më shumë kampionë që kemi, aq më lehtë është t’i fitojmë ndeshjet. Ne kemi një nga sulmet më të forta në Evropë. Mendoj se me Ibrahimovicin do ta kemi teknikën dhe golat, ndërsa do t’i afroheshim edhe Interit.”, deklaroi Allegri.

17:10 – Adriano Galliani dhe Zlatan Ibrahimovic mund të arrijnë së bashku nesër në mbrëmje në Skalën e Linates. Këto janë zërat e fundit nga takimi që po mbahet që 50 minuta mes Raiolas dhe Gallianit.

18:00 – Ka përfunduar takimi mes Adriano Gallianit dhe Mino Raiolas. Ky i fundit deklaratën e tij të parë për mediat e shumta të mbledhura e shfrytëzoi për një batutë, duke thënë: “Fëmija gati ka lindur, jemi në muajin e tetë”. Ky prononcim shihet si aludim se akordi mes palëve është arritur dhe kanë mbetur të sqarohen vetëm detajet. Çdo gjë ka përfunduar, mungon vetëm zyrtarizimi.

18:28 – Mediat spanjolle janë duke shfaqur fotografi në të cilat Ibrahimovic shihet i qetë dhe duke u qeshur prapa shpinës së trajnerit të Barcelonës, Pep Guardiolës, si dhe sillet keq me të. Kjo është shenjë e qartë se Ibrahimovic nuk ka më asnjë lidhje me Barcelonën dhe se është një hap larg Milanit.

18:35 – Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, për momentin gjendet në ishullin Ibiza ku po kalon pushimet, por do të kthehet në Barcelonë për të nënshkruar marrëveshjen me Milanin për transferimin e Ibrës. Finalizimi i marrëveshjes mund të bëhet sonte në mbrëmje, më së largu nesër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ibrahimovic te Milani, prane zyrtarizimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Milani, tani enderron Ibrahimovic
» Moggi: Milani asgjë pa Ibrahimovic
» Ibrahimovic do ta mirepres Kaka te Milani
» Ibrahimovic: Do ta mirepres Kaka te Milani
» Ibrahimovic: Milani mund ta fitojë titullin pa mua
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum