www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lindasy Lohan del nga rehabilitimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lindasy Lohan del nga rehabilitimi   Sun Aug 29, 2010 6:48 pm

Aktorja amerikane Lindsay Lohan ka dalë nga klinika e rehabilitimit UCLA Medical Center këtë javë dhe tashmë ajo mund t’i japë sërish makinës.

Pak javë më parë ajo u dënua me 90 ditë burg dhe 90 ditë të tjera në një qëndër rehabilitimi, por mesa duket Lohan ka arritur t’i shkurtojë në maksimum afatet.

Në qeli ajo kaloi plot 22 ditë pasi rezultoi pozitive ndaj testeve për drogë dhe alkool. Lindsay nuk respektoi masën e sigurisë të dhënë nga gjykatësja, e cila më pas përdori dorën e hekurt ndaj aktores, duke e dënuar me 90 ditë burgim.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lindasy Lohan del nga rehabilitimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum