www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Katari së shpejti njeh Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Katari së shpejti njeh Kosovën   Tue Sep 07, 2010 5:43 pmMbreti i Katarit, Abdullah bin Khalifa dhe kryeministri, Hamad bin Jasim, i ka kanë bërë të ditur kryeministrit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, se vendi i tyre shumë shpejt do të njeh Kosovën, njofton Kosovapress.

Kjo i është bërë e ditur të hënën, gjatë takimeve që kryeministri Thaçi ka zhvilluar në Katar me krerët më të lartë të shtetit të Gjirit Persik. Sipas tyre njohja do të bëhet pas plotësimit të disa procedurave formale.

Vizita e kryeministrit Thaçi në Katar zhvillohet para mbajtjes së mbledhjes së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, ku do të shqyrtohet rezoluta e Serbisë për Kosovën.

Kryeministri Thaçi nga Katari do të udhëtojë për në Nju Jork, ku gjinden edhe presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu dhe ministri i Punëve të Jashtme, Skënder Hyseni.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Katari së shpejti njeh Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum