www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vazhdojnë mospajtimet për datën e zgjedhjeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Vazhdojnë mospajtimet për datën e zgjedhjeve    Sat Oct 09, 2010 12:23 am
Ushtruesi i detyrës së presidentit të vendit Jakup Krasniqi, deklaroi të premten se ka kërkesa të ndryshme për kohen e mbajtjes së zgjedhjeve, por ato sipas tij, duhet të mbahen në fund të janarit apo në filim të shkurtit me qëllim që t’i lihet hapsirë formimit te institucioneve të reja vendore. Ndërkaq Sejdiu në emër të LDK-së, ka përmendur 6 marsin si datë optimale pë zgjedhje. ...Kjo u bë e ditur pasi Krasniqi ka takuar përfaqësuesit e të gjitha partive në vend me qëllim të arritjes së një marrëveshjeje konsensuesi për datën e mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme në vend.

Ai tha se data 28 mars nuk mund ta gjejë Kosovën pa qeveri, pa kuvendin e ri dhe pa president.

Kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu, tha se është qendrim i prerë i LDK-së, që data e zgjedhjeve të jetë 6 marsi .Ai tha se nuk ka asnjë arsye që zgjedhjet të mbahen më herët.

Konsultimet për të arritur një marrëveshje për zgjedhje pritet të mbahen në fillim të javes së ardhshme.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Vazhdojnë mospajtimet për datën e zgjedhjeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum