www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adriana Lima bëhet nënë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Adriana Lima bëhet nënë   Wed Nov 18, 2009 10:20 pmSupermodelja Adriana Lima dhe burri i saj Marko Jaric kanë mirëpritur foshnjën e tyre të parë gjatë të dielës.
Modelja 28-vjeçare e Victoria's Secret dhe basketbollisti serb tash janë prindër të vajzës Valentina Lima Jeric.

“Adriana dhe Marko janë të ngazëllyer të zbulojnë se kanë një foshnjë vajzë, Valentina Lima Jaric. Nëna, babai dhe foshnja janë që të gjithë mirë”, ka thënë zëdhënësi i modeles.

Dyshja filluan lidhjen në vitin 2006, para se martohen në Ditën e Shën Valentinit, vitin e kaluar. Lima më herët kishte thënë se do të dëshironte të ketë një familje të madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adriana Lima bëhet nënë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum