www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kate dhe William, martesa ne 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kate dhe William, martesa ne 2011   Thu Oct 21, 2010 12:45 am

Princi William dhe e fejuara e tij Kate Middleton do të martohen në verën e ardhshme.

Lajmin e ka bërë të ditur në mënyrë ekskluzive tabloidi “Daily Mirror”.

Sipas gazetës, data e saktë e dasmës do të lajmërohet në fillim të 2011-ës.

Një burim pranë çiftit, që rrinë bashkë prej tetë vitesh, ka rrëfyer se “William ka kuptuar se nuk mund të lërë më të presë Kate”.

“Ai e di që ajo është vajza e duhur për të. Vendi i dasmës do të jetë, kisha e Westminster”, është shprehur burimi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kate dhe William, martesa ne 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum