www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LDK-ja nuk përjashton zgjedhjet e jashtëzakonshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: LDK-ja nuk përjashton zgjedhjet e jashtëzakonshme   Tue Oct 26, 2010 10:06 pmPrishtinë, 26 tetor - LDK-ja nuk është kundër zgjedhjeve të jashtëzakonshme. Lideri i saj, Fatmir Sejdiu, nuk i ka përjashtuar si opsion zgjedhjet e jashtëzakonshme, duke thënë se LDK-ja mbështet rrugët që janë të pranueshme nga Kushtetuta e Kosovës.
Duke folur për procesin zgjedhor në parti, Sejdiu ka lënë të kuptohet se as që e ka ndërmend të hiqet nga gara për kryetar të partisë, pavarësisht se përkrahja për kryetarin e Prishtinës, Isa Mustafa, po rritet që ai të kandidojë. I pyetur për deklarimin e djeshëm të Mustafës, që e ka lënë të hapur kandidimin për lider partiak, Sejdiu ka thënë se LDK-ja i ka dyert e hapura për të gjithë. Sejdiu ka buzëqeshur me ironi kur është pyetur për brohoritjet e simpatizantëve të LDK-së që të hënën kërkuan nga Sejdiu të largohet nga LDK-ja.
Në LDK kanë aderuar disa anëtar të Partise Liberale të Kosovës, për të cilët u tha se janë përkrahës të Frashër Demajt, që ditë më parë kaloi në LDK.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

LDK-ja nuk përjashton zgjedhjet e jashtëzakonshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum