www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 UP-ja ia mbyll dyert FER-it

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: UP-ja ia mbyll dyert FER-it    Wed Oct 27, 2010 2:29 amPrishtinë, 26 tetor - Organizimi i Klubit Universitar për Debat në Fakultetin Filozofik për takimin e studentëve dhe themeluesve të partisë më të re, Fryma e Re - FER, nuk ka shkuar siç ishte menduar. Sallës së katërt në këtë fakultet, e rezervuar nga Klubi, në momentet e fundit i është vënë çelësi, duke pamundësuar debatin.
Themeluesit e FER-it, Shpend Ahmeti dhe Ilir Deda, kanë thënë se ky debat, siç duket, po i pengon dikujt, njofton KTV.
Demë Hoti, prodekan për çështje mësimore në Fakultetin Filozofik, i zënë në befasi nga prania e medieve të shumta në zyrën e tij, ka arsyetuar veprimin për ndalimin e debatit. Studentët e interesuar janë ftuar nga Ahmeti dhe Deda që të vazhdojnë debatin në ambientet e Kinemasë ABC. Në një formë më ndryshe dhe më afër studentëve, në Kinemanë ABC, Ahmeti dhe Deda kanë thënë se debati nuk mund të ndalohet, e aq më shumë në fakultetet e Prishtinës. Debati do të mbahet në një orar tjetër, premtuan Klubi për Debat dhe themeluesit e FER-it.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

UP-ja ia mbyll dyert FER-it

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum