www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Cosmopolitan” nderon Katy Perryn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: “Cosmopolitan” nderon Katy Perryn    Thu Nov 04, 2010 2:20 am

Këngëtarja Katy Perry dhe aktorja Gemma Arterton ishin ndër personat që u nderuan në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të revistës britanike “Cosmopolitan”- Ultimate Women Of The Year AWards, që u mbajt të martën mbrëma.
Në evenimentin që u mbajt në Whitehall të Londrës, Katy mori çmimin ‘Ultimate International Music Star’, derisa Gemma u nderua me ‘Ultimate Film Actress’.

Edhe pse kjo ceremoni vlerëson të arriturat e femrave, ishin edhe dy meshkuj që u nderuan: aktori Mark Salling u vlerësua me ‘Ultimate Hottie’, ndërsa reperi Dizzee Rascal mori trofeun si ‘Ultimate Man of the Year’.

Lista e plotë e fituesve në ‘Cosmopolitan Ultimate Women Of The Year Awards 2010’:

Ultimate TV Presenter - Christine Bleakley
Ultimate Theatre Star - Sheridan Smith
Ultimate UK Music Star - Alexandra Burke
Ultimate UK TV Actress - Karen Gillan
Ultimate International Music Star - Katy Perry
Ultimate Fashionista - Nicola Roberts
Ultimate Catwalk Queen - Crystal Renn
Ultimate Celebrity Who Made Us Care - Fearne Cotton
Ultimate Man of the Year - Dizzee Rascal
Ultimate Film Actress - Gemma Arterton
Ultimate Hottie - Mark Salling
Ultimate US TV Actress - Christina Hendricks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“Cosmopolitan” nderon Katy Perryn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum