www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pamela Anderson: Te liberalizohet droga

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pamela Anderson: Te liberalizohet droga   Wed Nov 17, 2010 8:37 am

E mirënjohura Pamela Anderson i kërkon presidentit amerikan Barack Obama që të liberalizojë drogën. Aktorja thotë se i ka dërguar një letër kreut amerikan, me besimin se liberalizimi do të sjellë më pak konsumim të lëndëve narkotike.

Pamela ndër të tjera shprehet se nuk ka dëshirë ta shohë veten e saj në revistën ‘Playboy’. Ajo thotë se nuk ka patur ndonjë përfitim prej shfaqjeve të saj dhe se ndihet e lumtur me atë që është tani.

“Jam shumë mirë me jetën që bëj sot. Megjithatë mendoj se jam argëtuar”, thotë Anderson.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pamela Anderson: Te liberalizohet droga

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum