www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rovena Stefa, s'ka plane për martesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Rovena Stefa, s'ka plane për martesë   Sat Nov 27, 2010 8:11 pmKëngëtarja Rovena Stefa së shpejti do tu dhuroje fansave tre këngë të reja, një ndër të cilat sapo është përfunduar dhe titullohet “Mallkuar”.

Në në interviste per ''Kosova sot'' , kengetarja e ka konfirmuar kete, duke thene:
''Së shpejti del kënga ime më e re “Mallkuar”, së cilës jam duke i realizuar edhe videon''.

Perderisa ajo sjell realizime te reja ne muzike, duket se ne jeten e saj personale nuk ka ndonje risi.
E pyetur nese ka menduar rreth marteses dhe se a mund te ndodhi kjo ne nje te ardhme te afert, Rovena eshte pergjigjur duke qeshur:
''Nuk kam bërë plane ….por kur të vijë koha do t’ju tregoj në kohë.''

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Rovena Stefa, s'ka plane për martesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum