www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta iu jep leksione zviceranëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Genta iu jep leksione zviceranëve   Wed Dec 01, 2010 7:14 pmPasi nuk u kualifikua në finalen e festivalit që do të përzgjedhë përfaqësuesen zvicerane për në Eurosong, Genta Ismajli, apo ndoshta menaxheri i saj, nuk mund të rrinin pa i vendosur pikat mbi “I”.

Sipas tyre, vlerësimi nuk ka qenë korrekt, pasi Genta rezulton në YouTube me shikueshmërinë më të madhe të videove prezantuese në këtë konkurrim. E teksa kjo është më se e vërtetë, sërish nuk ka të bëjë fare me vlerësimin përfundimtar, pasi vlerësimet nuk janë bërë nëpërmjet YouTube, por nëpërmjet linjave telefonike DHE një jurie speciale, të cilët ndanin gjykimin e tyre 50% me 50%. Shikueshmëria në YouTube mund të tregojë kuriozitet, por jo vlerësim e Genta apo menaxheri, përpara se të hedhin deklarata lart e poshtë
do të ishte më mirë të lexonin rregullat e aktiviteteve, në të cilat marrin pjesë

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Genta iu jep leksione zviceranëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum