www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ledina Çelo në muajin e gjashtë të shtatzënisë, bebi është djalë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Ledina Çelo në muajin e gjashtë të shtatzënisë, bebi është djalë   Wed Dec 08, 2010 10:14 pmKëngëtarja Ledina Çelo është në muajin e gjashtë të shtatzanisë dhe për këtë arsye ka ndërprerë të gjitha aktivitetet të cilat i ndiqte në vendin ku jeton, në Gjermani, ku është njohur dhe martuar me bashkëshortin e saj, ish-kampionin e kick boksit, Naim Kabashin. Ndërkohë, nga burime të afërta me familjen e bashkëshortit të saj mësuam se Ledina pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë të gjinisë mashkull, ndërsa të gjithë ishin të lumtur për këtë lajm, sigurisht edhe çifti i martuar. Pasi të kalojë fazën e lindjes, këngëtarja do t’i rikthehet normalisht aktiviteteve muzikore, të cilat i ka lënë në gjysëm për shkak të shtatzënisë. Për momentin nuk mendon të largohet nga Gjermania, sepse bashkëshorti i saj Naimi nuk shkëputet nga impenjimet. Ai ka një kompani sigurimi, ku bën sigurimin e disa diskotekave të mëdha gjermane dhe shqiptare në gjithë shtetin gjerman, gjithashtu, së bashku me kompaninë e tij siguron shumicën e yjeve botërore që vizitojnë Gjermaninë.


Nuk duhet të habitemi nëse një ditë Ledinën e shohim në duet me ndonjë yll botëror, pasi këtë gjë mund t’ia sigurojë bashkëshorti i saj!

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Ledina Çelo në muajin e gjashtë të shtatzënisë, bebi është djalë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum