www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kastro Zizo: Të ndihmojmë Shkodrën!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kastro Zizo: Të ndihmojmë Shkodrën!   Sat Dec 11, 2010 5:45 am

Klevis Bega, i njohur me emrin artistik në muzikë, Kastro Zizo, ka apeluar tek artistët që të ndihmojnë shkodranët e përmbytur.
Derisa Shkodra prej më shumë se një javë noton në ujërat e lumit Buna dhe Liqenit që kanë vërshuar me furi jashtë dhe brenda qytetit, i vetmi që është prekur totalisht nga kjo katastrofë, por dhe që e ka bërë publike është Kastro.

Duke përfituar nga rrjeti social Facebook, Zizo i fton miqtë e tij artistë të kontribuojnë dhe të mos mendojnë si të bëjnë para vetëm për vete, por ti kthejnë sytë tek ata që kanë nevojë.

“Një apel që u drejtohet të gjithë miqve dhe shokëve të mi artistë në veçanti atyre që merren me muzikë!... le të bëjmë diçka në ndihmë të të gjithë njerëzve që po e gjejnë veten në vështirësi nga përmbytjet në Shqipëri...në ndihmë të tyre duhet të jemi se nuk duhet menduar vetëm për paranë dhe koncertet që mbajmë... ju lutem le të bëhemi një force e madhe!”, bën thirrje Kastro. /BalkanWeb
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kastro Zizo: Të ndihmojmë Shkodrën!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum