www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Të enjten publikohen vendimet për ankesa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Të enjten publikohen vendimet për ankesa   Wed Dec 15, 2010 6:48 am


Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka nisur shqyrtimin 171 ankesa, që i kanë arritur nga subjektet politike, të cilat pretendojnë se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor.
Kreu i këtij paneli, Shukri Sulejmani, ka thënë se nga ajo që ka parë deri më tani disa prej ankesave janë mjaft serioze, njofton KTV.

Kreu i PZAK-së nuk pranoi të flasë se deri në çfarë shkalle janë serioze këto ankesa dhe nëse për ato paneli do të marrë vendim për anulimin dhe përsëritjen e votimeve në ndonjë lokalitet.

Sipas Sulejmanit, sot nuk do të merret asnjë vendim, pasi paneli pret afatin prej 72 orësh, pra deri të enjten në orën 19:00, për të publikuar të gjitha vendimet.

Në rast se subjektet politike nuk do të pajtohen me vendimet e Panelit Zgjedhor për ankesa dhe parashtresa ato mund të ankohen në shkallën e dytë në Gjykatën Supreme, e cila po ashtu ka afat 72 orë kohë për të marrë vendim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Të enjten publikohen vendimet për ankesa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum