www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 .Dafina Zeqiri, në Zvicër për ndërrimin e viteve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: .Dafina Zeqiri, në Zvicër për ndërrimin e viteve    Fri Dec 17, 2010 8:25 am


Këngëtarja Dafina Zeqiri, një ndër emrat më të kërkuar në tregun muzikor, kete vit do te festojë ndërrimin e viteve në diskotekat shqiptare në Zvicër dhe pikërisht në Zurich, aty ku mblidhen gjithë shqiptarët për të festuar.

Para se të arrijë festa e madhe, këngëtarja do të performojë në disa koncerte nëpër Gjermani dhe Angli, kurse pastaj do të kthehet në Zvicër ku do të presë Vitin e Ri, shrkuan ''Panorama''.

Edhe pse e re në karrierë, me një album profesional, Dafina ka arritur sukses të konsiderueshëm në krahasim me disa kolege të tjera, e kjo falë vokalit dhe pamjes së saj.

Sa u përket këngëve të reja, ajo për momentin ka lançuar duetin me Ledrin me titull “Po m’pëlqen”, kurse këngë të tjera nuk ka realizuar. Klipi i kësaj kënge do të jetë gati diku në fundi i dhjetorit, para festave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

.Dafina Zeqiri, në Zvicër për ndërrimin e viteve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum