www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Argjentina me këngë 'house'

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Argjentina me këngë 'house'   Fri Dec 17, 2010 8:29 am


Me një stil më ndryshe të muzikës, Argjentina Ramosaj ka shumë fansa të cilët gjithmonë e presin atë me padurim në skenë.

Pas pjesëmarrjes se suksesshme në “Këngën Magjike 2010” kengetarja do të marrë pjesë edhe në “Top Fest”.

Kete e ka bere te ditur ne nje interviste per ''Express'':
''Ende nuk kam vendosur për cilën këngë por do ta gjej ndonjë që është më e përshtatshme. Pse jo, ndoshta edhe me ndonjë duet. ''

Pas publikimit ne Holande te kenges se saj te realizuar ne gjuhe angleze, Argjentina po punon ne nje tjeter kenge, ne stilin e muzikes house.
''Tani kam edhe një këngë tjetër në anglisht që quhet, “Roll the Dice”, që ka për produksion producentin Mitch Crown. Ky është një producent që ka punuar me disa këngëtarë të njohur ndërkombëtarë. Kënga ende nuk është lansuar por do të bëhet së shpejti, '' ka treguar kengetarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Argjentina me këngë 'house'

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum