www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Xhuli mohon konfliktin me Dafinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Xhuli mohon konfliktin me Dafinën    Wed Dec 22, 2010 8:46 am

Manekinia dhe modelja Xhuli Nura ka mohuar kategorikisht atë që është spekuluar në mediat shqiptare se është përleshur me këngëtaren Dafina Zeqiri, për shkak të, siç thuhej, Krenar Çoçajt.
“Me Krenarin jam njohur përmes motrës se tij Abetare Çoçaj dhe ka lindur një shoqëri, kështu para dy vitesh kemi qenë në shoqëri edhe jemi shoqëruar nëpër klube të ndryshme të natës me të, por vetëm si shoqëri në fillim. Krenari më është vardisur, por unë kam qenë ajo që nuk kam dëshiruar asnjë lidhje me Krenarin duke i thënë se mund të jemi vetëm shokë dhe asgjë më shumë”, ka thënë Xhuli në një prononcim për Telegrafi.com, duke shtuar se Dafina është njoftuar me Krenarin përmes saj dhe stilistit Armendi.

Modelja shqiptare ka thënë se Dafina ka qenë ajo që ka tentuar dy vite radhazi ta sulmojë nëpër klube të ndryshme ku kanë qëndruar dhe e ka ofenduar gjithmonë në mënyra të ndryshme, porse Xhuli gjithnjë iu është shmangur zënkave.

Ndërkaq, lidhur me videon e shumë përfolur, Xhuli ka thënë se rasti i ka kaluar policisë dhe se shumë shpejtë do të dëshmohet se ajo video është e montuar dhe ka arritur të zbulohet personi që e ka montuar videon.

‘Miss Diaspora 2005’, Xhuli Nura, aktualisht është duke punuar në organizatën bamirëse Work Peace Foundation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Xhuli mohon konfliktin me Dafinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum