www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Di Caprio, përfituesi më i madh në Hollywood

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Di Caprio, përfituesi më i madh në Hollywood    Thu Dec 23, 2010 4:43 am

Leonardo Di Caprio është shpallur përfituesi më i madh në Hollywood për vitin 2010, pasi që zë vendin e parë në renditjen e zbuluar nga revista Forbes.
Di Caprion e ndihmoi që të jetë lideri në këtë listë filmi “Inception”, i cili ka fituar jo më pak se 825 milionë dollarë në mbarë botën.

Në pozitën e dytë janë së bashku ylli i “Alice in Wonderland”, Johnny Depp dhe Mia Wasikowska. I treti është Robert Downey Jr., i cili e zuri këtë pozitë falë paraqitjes në filmat “Iron Man 2” dhe “Due Date”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Di Caprio, përfituesi më i madh në Hollywood

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum