www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk ka jete pa internet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nuk ka jete pa internet   Sat Dec 25, 2010 10:10 am

teknologjia e internetit kishte ndikimin më të madh në jetën e tyre, e ndjekur pastaj nga Facebook me 22 për qind dhe Google me 10 për qind.

Hulumtimi i bërë nga agjencia “Zogby” tregoi se interneti kishte ndikimin më të madh për njerëzit në 20 vitet e fundit.

Në pyetjen - pa cilën arritje teknologjike nuk mund të jetoni, 28 për qind e të anketuarve janë përgjigjur se interneti me shpejtësi të lartë zë vendin e parë, ndërsa 18 për qind e njerëzve mendojnë se jeta e tyre nuk do të ishte e njëjtë pa postën elektronike (email).

Ndërsa, vetëm 3 për qind e njerëzve thanë se nuk mund të jetojnë pa Facebook.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nuk ka jete pa internet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum