www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 40 vjet beqar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: 40 vjet beqar   Sat Dec 25, 2010 5:21 pm


Këngëtari i njohur i muzikës së lehtë, Redon Makashi, ka festuar javën e kaluar 40 vjetorin e tij. Ai bën shaka me vitet, përderisa është i vetmi që deri tani mesa duket as nuk e mendon martesën, edhe pse është përfolur vazhdimisht për lidhjet e tij me femrat.

Është shumë në formë, duket i ri dhe i kërkuar nga menaxherët e koncerteve, edhe pse s ‘ka asnjë plan për martesë. Të dielën e kaluar Redon Makashi ishte i ftuar në “E diela shqiptare” dhe në rrëfimin e tij për jetën si këngëtar, nuk përmendi asnjë femër që bën pjesë në jetën e tij.

Synimi i tij është më shumë të japë koncerte në Shqipëri dhe vende të ndryshme dhe nuk u dedikohet realizimeve të shpeshta të klipeve të reja, siç bëjnë shumë këngëtarë. Pavarësisht komenteve për jetën e tij private, ai asnjëherë nuk ka pranuar të flasë hapur në media për të apo të përmendi emra konkretë, se me kë shoqërohet.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

40 vjet beqar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum