www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


 	   Minaj: Tani më këshillon West  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


 	   Minaj: Tani më këshillon West  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Minaj: Tani më këshillon West

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

 	   Minaj: Tani më këshillon West  Empty
MesazhTitulli: Minaj: Tani më këshillon West     	   Minaj: Tani më këshillon West  EmptySun Dec 26, 2010 5:16 am

icki Minaj e ka zëvendësuar Lil Wayne me Kanye West si këshilltar të saj, pasi mendon se vetëm kështu mund të bëjë një album më të mirë se ai debutues.

Lil Wayne pasi ishte futur në burg nuk ka arritur t’i përcjellë hapat e shpejtë drejt famës të Nicki Minaj, prandaj kjo e fundit tani e ka angazhuar si përkrahës të saj Kanye West.

“Kur është dashur ta lansoj albumin, unë isha në pozicionin sikur ‘nuk mund ta nxjerr albumin pa Kanye West në të. Ai duhet të jetë pjesë e kësaj’. Ai është bërë këshilltari im”, u shpreh Minaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Minaj: Tani më këshillon West

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Aniston keshillon Cox per martesen
» Sophie and Rosie with Nicki Minaj
» Robben këshillon Riberyn të zgjedhë Barcelonën
» Usher këshillon Bieber të mos lidhet me fanse
» Shakira, tani edhe shkrimtare
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum