www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Minaj: Tani më këshillon West

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Minaj: Tani më këshillon West    Sun Dec 26, 2010 5:16 am

icki Minaj e ka zëvendësuar Lil Wayne me Kanye West si këshilltar të saj, pasi mendon se vetëm kështu mund të bëjë një album më të mirë se ai debutues.

Lil Wayne pasi ishte futur në burg nuk ka arritur t’i përcjellë hapat e shpejtë drejt famës të Nicki Minaj, prandaj kjo e fundit tani e ka angazhuar si përkrahës të saj Kanye West.

“Kur është dashur ta lansoj albumin, unë isha në pozicionin sikur ‘nuk mund ta nxjerr albumin pa Kanye West në të. Ai duhet të jetë pjesë e kësaj’. Ai është bërë këshilltari im”, u shpreh Minaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Minaj: Tani më këshillon West

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum