www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Largohen katër banorë nga Big Brother

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Largohen katër banorë nga Big Brother    Mon Jan 03, 2011 11:57 pm

Imelda, Fatjona, Vladimiri dhe Olgeri janë të laguarit e parë të edicionit të katërt të reality shou Big Brother Albania, pas numrit të vogël të votave të grumbulluara në mbështetje të tyre.

Vet banorët e larguar janë shprehur tejet të befasuar me largimet e tyre, pasi që nuk kanë arritur të kuptojnë pse nuk kanë bënë vend në zemrat e publikut.

Nga ana tjetër, Toros mund të ketë shpëtuar nga largimi i hershëm, por nuk i ka shpëtuar dot nominimeve për t’u larguar në spektaklin e radhës, pasi që ai është i shoqëruar në votime për largim nga Emiljo dhe Hënesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Largohen katër banorë nga Big Brother

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum