www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn   Wed Jan 12, 2011 6:04 am


Tiranë, 11 janar - Deri në datën 24 janar, kur pritet që të fillojë mbledhjdo ta kryesoi delegacionin shqiptar në Asamblenë e Parlamentare të Këshillit të Europës, të përballet personalisht me anëtarin e asamblesë Marty, në një seancë një orëshe pyetjesh.a në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës, deputetët shqiptarë do përgatisin amendament në rast të votimit të një rezolute së bashku me raportin e Dick Martyt. Kundërsulmin ndaj atyre që i cilëson shpifje të sajuar në Beograd, kryeministri Berisha e njoftoi gjatë mbledhjes së qeverisë së 22 dhjetorit. “Do të insistoj, do të ndërmarrë çdo nismë ligjore në Këshillin e Europës që ky zotëri, nëse është serioz, dhe nuk ka ndërmend të shkruajë dhe ai ndonjë fiksion me këto që publikon, të dorëzojë autoriteteve të EULEX të gjitha provat dhe dëshmitarët”, tha Berisha.
Ndërkohë, më 27 janar, pritet që shefi i qeverisë së Shqipërisë, Sali Berisha, që

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum