www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Opera në televizorët HD të Sony

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Opera në televizorët HD të Sony    Fri Jan 21, 2011 8:03 am

Opera ka nënshkruar marrëveshje me prodhuesin japonez për shfletuesin e saj i cili do të integrohet në pajisjet e Sony.

Televizorët HD të Sony dhe Blu-ray playerët nga linja Bravia me qasje në internet do të përdorin Operan si shfletues, kanë njoftuar nga kompania. Me këtë hap, pajisjeve do t’u ofrohet një përvojë e mirë e shfletimit të internetit, porosisin nënshkruesit e marrëveshjes.

Me evoluimin e internetit, në Opera po punojnë me përkushtim të madh që ta bëjnë atë të pranishëm në numër sa më të madh të pajisjeve. Opera është partner ideal për Sony, kanë thënë nga Opera me rastin e nënshkrimit të marrëveshjes me prodhuesin japonez.

Sony nuk ka paralajmëruar konkretisht se cilat pajisje do të vijnë me shfletuesin Opera, dhe nëse do t’i pajis pajisjet ekzistuese me të.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Opera në televizorët HD të Sony

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum